Hakkımızda

Leylimira.com, internet kullanıcılarının aradığı kaliteli hizmeti onlara en iyi şekilde sunabilme gayesi barındıran genç ekibi ile 2014 yılında başladığı hazırlıklarla çalışmalarını neticelendirmiş ve 2015 yılının Ekim ayında yayın hayatına başlamıştır. Kaliteyi ve güveni her kullanıcıya üst düzeyde iletebilme misyonu ile yola çıkan ekibimiz Türkiye'de adından güvenilir ve kaliteyi sunan bir firma olarak söz ettirmek için çalışmalarını hızla değişen teknoloji ve moda akımları ile paralel olarak yürütmektedir.

Ekibimiz her kullanıcı ile özel olarak ilgilenmekte ve mutlu müşteri ağına her an bir yenisini eklemektedir. Müşterilerinin yüzlerinin gülmesi ve alışverişlerini gönül rahatlığıyla gerçekleştirmeleri ile övünen ekibimiz en mutlu müşteri deneyimini yaşatmayı hedefleyerek, 7 gün 24 saat ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Hizmet anlamında satış öncesi ve sonrası destek, genç müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından kullanıcılarımız ile birebir iletişim kurularak Telefon, Facebook, Twitter, Google+ ve online mağazamız üzerinden canlı destek sistemimizle sağlanmaktadır.


Güvenli alışveriş nasıl sağlanır? 

Online alışverişin güvenli adresi Leylimira 'da tüm alışverişler yüksek güvenlik standartları ile yapılmaktadır.
Ödeme aşamasında, Türkiye'de tanınan ve en yüksek güvenlik prosedürlerini uygulayan İyzico sayesinde ödemelerinizi tüm kredi kartlarını kullanarak ve güvenli bir şekilde yaparsınız. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kayıt edilmez ve bu bilgiler sistemimizde tutulmaz.

SSL Güvenlik Sertifikası
Leylimira, RapidSSL SHA256 CA - G3. SSL Sertifikası kullanmaktadır. Bu sertifika dünya standartlarında, yüksek seviyede güvenli alışverişe olanak sağlar.

RapidSSL SHA256 CA - G3
Leylimira gibi RapidSSL logosuna sahip tüm siteler her gün temel güvenlik testi denetiminden geçer ve tüm site içeriği ve ödeme sayfaları RapidSSL tarafından kontrol edilir.
Dünyanın saygın güvenlik firmalarından RapidSSL'in bu servisi, sitemizde her zaman güvenli alışveriş yapacağınızın bir garantisidir. SSL sertifika firma bilgisi için www.rapidssl.com adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kartı Bilgileri
Kredi kartı veya para kart kullanarak yaptığınız alışverişlerde kart numarası, kart geçerlilik tarihi, kart güvenlik numarası gibi size özel bilgiler hiç bir şekilde sistemimizde ve/veya ödeme yapılan kuruluşda saklanmaz ve tutulmaz. Bu yüzden her alışverişinizde bu bilgileri girmeniz gerekir.
*Bu web sitesinin ödeme hizmetleri İYZİ Teknoloji Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.